Menu

Football Cup

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Football Cup

Football Cup Automat Online Zdarma Téměř všichni výrobci výherních automatů zdarma, mají na svém kontě jeden, dva nebo i více výherních automatů zdarma s fotbalovým tématem. Tento výherní automat patří mezi ně a vytvořila ho vývojářská společnost Games OS. Na první pohled vám ale bude jasné, že tento výherní automat se staví k celému tématu poněkud odlišně. Celkově je tento automat rozhodně velmi zábavný. Je nadupaný akcí, obsahuje skvělé tempo hry a jak jinak než spoustu zábavy. Mimo to má v nabídce i několik funkcí, které hráče přímo nadchnou. Grafická stránka tohoto automatu online je jednoznačně vysoké kvality, ale i doprovodná hudba má svoji kvalitu a 100% se shoduje s daným tématem.

Football Cup Automat Online Zdarma

 

To nakonec platí i o použitých animacích. Mimo běžných funkcí je tento výherní automat zdarma vybaven i pohodovými bonusovými funkcemi. Celkem se můžete těšit hned na tři bonusové funkce. První z nich je bonusová hra výběru z možností, kdy si máte za úkol vybrat jednu ze skříněk v šatně. Druhou funkcí jsou bonusová kola zdarma a poslední funkcí je pokutový výkop. Všechny tři tyto bonusové hry mají jednu společnou věc. Jsou zde totiž proto, aby vaše výhry ještě více zvýšily. I tento výherní automat má 5 válců a obsahuje celkem 25 výherních linií. Počet aktivních výherních linií však můžete změnit před každým kolem. Záleží vždy jen a jen na vás. Upravit lze i hodnotu vsazených mincí. Změna těchto dvou parametrů povede ke změně celkové sázky, která se může pohybovat od 0,2 do 50 mincí.

.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti