Menu

Fairy Tale

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Fairy Tale

Fairy Tale Automat Online ZdarmaVýherní automat Fairy Tale se rozkládá na 5 válcích s 20 výherními liniemi a jeho hlavním posláním je co nejlépe na vás přenést klid a mír. K tomu tomuto automatu výrazně napomáhají kouzelná stvoření, která jsou jeho součástí a jistě vám přinesou mnoho štěstí. Zkrátka se jedná o propojení několika různých světů, které je zabaleno do tohoto nádherného automatu naplněného extra speciálními funkcemi a vzrušením.

Fairy Tale Automat Online Zdarma

Tento výherní automat zdarma je umístěn na blankytně modrou oblohu, která je plná nadýchaných mráčků a spoustou slunečních paprsků. Válce jsou dokonale průsvitné, proto můžete mnohem lépe toto nádherné pozadí obdivovat. Výherní automat a zvláště jeho název byl inspirován světem pohádek a víl, proto se můžete těšit na výrazné propojení s přírodou. Například můžete zahlédnout urostlé stromy, kterým na větvičkách raší zelené lístečky a vypadají, jako by každou chvíli prorostly až do oblak a válce od sebe oddělily.

Sázky

Tento výherní automat vám nabízí hned několik možností, které si můžete upravit podle sebe ještě před roztočením válců. Začněte například nastavením hodnoty vsazených mincí, kterou nastavíte pomocí tlačítka mince. Poté se zaměřte na rozhodnutí, kolik mincí na každou výherní linii chcete vsadit a s kolika výherními liniemi chcete hrát. V tomto výherním automatu je možné získat výhry i za spojení dvou stejných symbolů.

Symboly

Výherní automat Fairy Tale obsahuje 10 nádherných symbolů, které byly vybrány právě tak, aby se k tématu perfektně hodily. Mezi tyto symboly patří pět běžných symbolů, kterými jsou eso, král, královna, kluk a desítka. Dalšími symboly jsou kouzelné symboly a tři víly (blondýnka, brunetka a zrzka). Za výherní kombinaci z pěti těchto symbolů vyhrajete kouzelný jackpot.

No comments

Napsat komentář