Menu

Empires Warlords

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Empires Warlords

Empires Warlords Automat Online ZdarmaVýherní automat Empire Warlords byl inspirovaný samuraji, kteří na vás dýchnou z každičkého rohu tohoto automatu. Toto téma je ale hlavně patrné ze samotné grafické stránky. Co se týče designu, tak jde opravdu o originální výtvor.

Empires Warlords Automat Online Zdarma

 

Tento výherní automat vám představí hned několik novinek. Automat obsahuje 5 válců a 15 výherních linií, které nabízí dostatek šancí na získání výher. Sázky se v tomto automatu mohou pohybovat v rozmezí od 0,01 do 10,00 mincí na jednu linii. Celkové sázky se pohybují od 0,15 až do 150 mincí. Vaše sázky si můžete nastavit podle vlastních možností v daných mezích. Všechny úrovně sázek vám navíc zajistí odpovídající úroveň výplat.

Speciální herní funkce

Tvůrce tohoto výherního automatu perfektně rozumí požadavkům hráčů, zvláště co se týče nabídky bonusů. Při vaší cestě na dálný východ vás samozřejmě budou čekat spiny zdarma, které jsou zde nepostradatelné. Za scatter symboly v podobě černého válečníka tak můžete vyhrát až 10 spinů zdarma. Scatter symbol ale funguje také jako násobitel výher, který váš bonus ještě osladí. Automat mimo jiné nabízí i expandující wild symbol, který sice není tak oblíbenou funkcí, ale přinese vám výhry velmi rychle.

Bonusy tohoto výherního automatu jsou označeny za ty nejlepší bonusy na trhu, které se mohou nacházet i v jiných podobných výherních automatech. I tak ale v žádné jiné hře nezískáte stejně zábavné herní zážitky.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti