Menu

Dragon Slot

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Dragon Slot

Dragon Slot Zdarma Automat OnlineDragon Slot je nádherným výherním automatem zdarma, který obsahuje notnou dávku zábavy. Už samotný název automatu je tak vzrušující a v tomto online automatu budete mít šanci postavit se se svým drakem proti rytířům. Automat se skládá z 5 válců, tří řádků a 20 nastavitelných výherních linií. Nemusíte se ale obávat žádných složitých pravidel nebo komplikovaných funkcí. Možná ale budete k naprosté dokonalosti v této hře potřebovat trošku praxe. Tu jednoduše získáte hraním bezplatné verze tohoto automatu.

Dragon Slot Zdarma Automat Online

 

Díky tomu, že jsou výherní linie nastavitelné, nemusíte být zrovna v balíku, abyste si tento výherní automat mohli zahrát. Klidně můžete začít s nižšími sázkami. Tento video automat má také spoustu vzrušujících bonusových funkcí, které dokážou vystřelit vaše výhry do závratných výšek. Tou nejoblíbenější speciální funkcí jsou spiny zdarma, které můžete aktivovat třemi symboly spinů zdarma zobrazenými na jednom válci. Spiny zdarma jsou nadupány skvělým násobiteli výher a jejich minimální aktivovaný počet je 10. Grafická stránka, animace a zvukové efekty jsou také naprosto úžasné. Symboly draků jsou navržené k maximální dokonalosti. Co je ale ještě důležitější, je, že všechny prvky automatu s daným tématem skvěle ladí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti