Menu

Donut Rush

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Donut Rush

Donut Rush Automat Online ZdarmaVýherní automat Donut Rush je velmi chutnou hrou s tématem koblížků. Tento výherní automat je vlastně hrou se stíracími losy a jeho hlavním prvkem je pestré použití barev. Na pozadí automatu se nachází roztomilá vesnice, jejíž domečky přímo září barvami a jsou vytvořeny z načechraných a sladkých koblížků, čokoládové polevy a pestrobarevného zdobení.

Donut Rush Automat Online Zdarma

 

Na pozadí automatu ale zahlédnete také žvýkací bonbóny a bílý cukrový špalek s červenými pruhy. Po každé výhře vás navíc pozdraví malý koblih. Koblížková vesnice v tomto výherním automatu umí také mluvit a ve svých bublinkách vám oznámí například hodnotu vašich sázek.

Hráči mohou v tomto výherním automatu vyhrát opravdu hodnotné peněžní odměny, jejichž hodnota ale hodně závisí na výši vašich sázek. Běžnou výhrou je pětinásobek vaší sázky, který obdržíte za tři stejné symboly.

Funkce automatu

Tento výherní automat se stíracími losy je doprovázen veselou hudbou. Hráči mohou sledovat malinkatý koblížek, který jim oznámí, jak vysokou částku s aktuální sázkou mohou vyhrát v bublinovém okénku na pravé straně herní obrazovky. Pro zakoupení stíracího losu a zahájení hry musíte nejdříve nastavit hodnotu své sázky. To jednoduše dokážete kliknutím na symbol mince, čímž otevřete výběr hodnoty mince. Jednoduše stačí kliknout na hru a poté kliknout na minci. Otevře se nastavení hodnoty sázek, kde si vaši sázku můžete zvolit pomocí tlačítek + a -. Minimální sázky se mohou pohybovat od 0,01 a maximálně lze vsadit 10,00 mincí.

Po nastavení sázky už jen stačí zakoupit nový stírací los a pak vyzkoušet vaše štěstí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti