Menu

Dolly Parton

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Dolly Parton

Dolly Parton Online Výherní Automat ZdarmaDolly Parton je rozjařený a skvělý výherní automat zdarma se spoustou a spoustou country hudby. V podstatě se jedná o jedinečný výherní automat, který je nejlepší volbou pro milovníky partonové hudby a hracích automatů zdarma v jednom. V tomto výherním automatu si můžete poslechnout některé z hitů skupiny Dolly Parton a k tomu získat skvělou příležitost vyhrát ohromné ceny, které zde na hráče čekají. Mimo lákavé muziky vám tento výherní automat nabídne i exkluzivní klipy a show.

Dolly Parton Online Výherní Automat Zdarma

 

Na druhou stranu má tento automat i několik úžasných bonusových funkcí, které vás zabaví na celé hodiny. Z každého pohledu se tak jedná o dvojitou dávku zábavy. Tento úžasný výherní automat má 5 válců a 30 výherních linií. Maximální povolená sázka je 300 kreditů na jedno zatočení a symboly jsou navrženy tak skvěle, že dokonale doplňují hudební country téma. Tím nejdůležitějším symbolem této automatové hry je samotná Dolly Parton. Dalšími symboly pak jsou její růžové boty, kytara, rubínové náušnice, mikrofon, klavír, třpytivý motýl a lístek. Samotná hra je velmi jednoduchá, zábavná a neobsahuje žádná složitá pravidla. Může si ji naplno vychutnat opravdu každý, kdo má třeba jen základní znalosti o výherních automatech.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti