Menu

Diamond Dreams

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Diamond Dreams

Diamond Dreams Automat Online ZdarmaDiamon Dreams je skvělým představitelem klasických výherních automatů zdarma. Vyznačuje se to v tomto výherním automatu jeho prostým a jednoduchým designem, systémem odměn, souborem symbolů i pravidly. Pokud jste tedy ve světě výherních automatů zdarma nováčkem nebo milujete tradiční výherní automaty, tak je Diamond Dreams určen právě vám.

Diamond Dreams Automat Online Zdarma

 

Stejně jako i klasické staré výherní automaty zdarma je i tento automat naplněn sladkými symboly, jako jsou ovocné symboly, bary, zvony a diamanty. Kvalita grafické stránky symbolů je poněkud nižší, než na co jsme zvyklí u nových a moderních výherních automatů. Na celkovou kvalitu hry to ale žádný vliv nemá. I když grafická stránka ani animace nedosahují příliš vysoké kvality, celý výherní automat je díky své pestrobarevnosti velkým lákadlem pro oči.

Na druhou stranu se také jedná o jeden z těch nejjednodušších výherních automatů zdarma, který má vývojářská společnost SGS Universal na svém kontě. Výherní automat obsahuje 3 válce se třemi řádky a 5 výherními liniemi. Počet výherních linií je nastavitelný a můžete tak hrát i s jednou jedinou výherní linií. Výhodná je i výše sázek na výherní linii, která dosahuje maximálně 5 mincí. Při maximální sázce na výherní linii tak můžete hrát nejvíce s 25 mincemi. Podle tabulky výher můžete s maximální sázkou v tomto výherním automatu zdarma vyhrát až 1000 mincí. Tuto výhru získáte za kombinaci tří symbolů zvonů na jedné aktivní výherní linii. K dispozici budete mít dva speciální symboly. Jedním z nich je scatter symbol, který aktivuje bonusovou hru a přiblíží vám tak možnost získání mnohem většího množství sladkých výher.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti