Menu

Deuces Wild Mobilots

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Deuces Wild Mobilots

Deuces Wild Mobilots Automat Online ZdarmaVýherní automat Deuces Wild Video Poker obsahuje spoustu wild symbolů, které vám pomohou vytvořit více výherních kombinací nahrazením chybějících symbolů. Wild symbolem je dvojka, která může nahradit všechny ostatní karty.

Deuces Wild Mobilots Automat Online Zdarma

 

Pokud se rozhodnete zahrát si tento výherní automat, tak si musíte uvědomit, že se jedná v podstatě o žolíkový poker. Místo žolíka je zde ale speciální kartou dvojka, která vám zajistí lepší výherní kombinace.

Pravidla hry

Tento výherní automat se hraje přímo, bez žádných zbytečných okolků. Jeho pravidla jsou velmi jednoduchá:

  • Pro začátek hraní potřebujete mít peníze na vašem herním účtu.

  • Nejdříve nastavte hodnotu své sázky.

  • Klikněte na tlačítko pro rozdání karet a vyberte ty karty, které si chcete ponechat v ruce.

  • Pokud chcete některé z karet vyměnit, klikněte na opakované rozdání karet. Tím budou nahrazeny karty, které si nechcete ponechat v ruce.

  • Po získání všech pěti karet, které si chcete v ruce ponechat, nemusíte hledat výherní kombinaci vy. Počítač to za vás udělá. Automaticky tak může nahradit i potřebné symboly wild symbolem tak, aby vznikly ty nejvýhodnější výherní kombinace.

  • Pokud se vám podaří získat čtyři wild symboly, máte výhodu. Nečekejte ale stejné výhry jako ve výherním automatu Jacks or Better, protože tento výherní automat má svoji vlastní tabulku výplat. Za jeden nebo dva páry nezískáte žádnou výhru a výhry můžete získat teprve za tři stejné karty.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti