Menu

Demi Gods

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Demi Gods

Demi Gods Automat Online ZdarmaKdyž je řeč o dobrodružství, tak určitě nenarazíte na nic tak epického, jako jsou hrdinové starověkého Řecka a jejich dobrodružné cesty s mýtickými postavami a bohy.

Demi Gods Automat Online Zdarma

 

Výherní automat Demi Gods je video automatem společnosti Spinomenal, který je plný dobrodružství mladých Řeků, kteří pochází ze starověku. Tito mladí lidé se dokáží měnit na bohy z posvátné hory Olympu a porazit tak své nepřátele a nastolit opět ve svém lidu mír.

Vaším cíle bude v tomto automatu vést tyto mladé hrdiny tak, aby použili své mocné síly k získání těch nejvyšších možných výher.

Tento výherní automat je zasazen do dob, kdy smrtelníci i bohové žili pohromadě a bojovali proti zlým silám spolu. Na pozadí automatu je vyobrazen hustý les a vysoké hory. Na pravé straně válců se nachází bílý mramorový sloup. Všechny vizuální efekty působí harmonicky a vytváří tak nádherný celek.

Doprovodná hudba tohoto automatu má rychlé tempo a dokáže vám zvednout váš adrenalin po celou dobu hraní.

Při hraní budete mít k dispozici herní pole o klasické velikosti 5×3, což odpovídá pěti válcům se třemi symboly. Počet výherních linií je 25 a je nastaven fixně. Znamená to, že nemůžete rozhodnout o tom, s kolika výherními liniemi budete hrát.

Herní symboly

Všechny symboly tohoto výherního automatu byly inspirovány řeckou mytologií a těmi neslavnějšími postavami. Mezi ty nejméně hodnotné symboly patří klasické symboly karet. Hodnotné symboly představují mladé lidi, kteří mají božské schopnosti a mohou měnit svoji podobu.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti