Menu

Cleopatra Treasure

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Cleopatra Treasure

Cleopatra Treasure Automat Online ZdarmaAntický Egypt je jednou z těch nejslavnějších antických kultur, zvláště co se týče vývojářů výherních automatů. V rámci Egyptské kultury je pak tou nejslavnější postavou královna Kleopatra. Téměř všichni tvůrci výherních automatů zdarma vlastní jednu nebo dvě hry právě s tímto tématem. Konkrétně v tomto výherním automatu zdarma vás vývojářský tým společnosti Games OS přenese do starověkého Egypta v době vlády královny Kleopatry s velkou spoustou pokladů. Toho je dosaženo hlavně díky nádhernému hernímu pozadí, které bylo převzato přímo z antického Egypta, doplněného skvělými symboly spojenými s královnou Kleopatrou.

Cleopatra Treasure Automat Online Zdarma

 

Veškeré grafické prvky i animace jsou na té nejlepší úrovni. Mimo všech tematických symbolů narazíte i na symboly hracích karet. Tento výherní automat zdarma se rozkládá celkem na 5 válcích s 20 výherními liniemi. Počet aktivních výherních linií si při tom mohou hráči sami nastavit od 1 do 20. Nastavit je také možné počet vsazených mincí od 1 do 3. Maximální dovolená sázka v tomto výherním automatu zdarma je 60 mincí. Minimální sázka začíná už na 0,2 mincí. Je tak naprostou samozřejmostí, že je tento výherní automat zdarma vhodný pro opravdu všechny hráče. Ten nejvyšší jackpot ale bude dostupný pouze pro ty hráče, kteří mají dostatek odvahy na podstoupení rizika a budou hrát s maximální sázkou. Aby byly vaše výhry ještě lepší, tak vám tento výherní automat zdarma nabízí několik různých bonusových funkcí. Jsou to například wild symboly, scatter symboly a bonusové symboly. Ve hře jsou také spiny zdarma, které aktivujete použitím scatter symbolů.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti