Menu

China MegaWild

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

China MegaWild

China MegaWild Automat Online ZdarmaČína je zemí plnou záhad a proto snad všichni výrobci hracích automatů používají tuto nádhernou zemi jako zdroj velmi oblíbených herních témat. Games OS je společnost tvořící výherní automaty zdarma, která stojí i za výherním automatem China Mega Wild zdarma. Tento automat byl vydán v roce 2014 a od té doby si získal přízeň stovky tisíců fanoušků výherních automatů zdarma. Získat si oblibu u tak početné skupiny hráčů je velmi obtížné a někdy téměř nesplnitelné, zvláště pokud se jedná o tak běžné témat na trhu s výherními automaty. Zde samozřejmě mluvíme o velmi kvalitním výherním automatu zdarma s perfektními a plynulými animacemi.

China MegaWild Automat Online Zdarma

 

Pokud ale chceme vypíchnout tu nejdůležitější věc, tak se jedná o průběh hry. Celou hru můžete ovládat pomocí pár jednoduchých pravidel, takže si hraní na tomto výherním automatu mohou užít i úplní začátečníci k jejich naprosté spokojenosti. Formát tohoto výherního automatu zdarma je opravdu běžný. K dispozici je zde 5 válců s 20 nastavitelnými výherními liniemi. Celkovou sázku tohoto automatu lze upravit změnou hodnoty sázky na linii. Na druhou stranu můžete ale také upravit počet výherních linií a tak také změnit hodnotu celkové sázky. Hodnota sázky také přímo úměrně ovlivňuje hodnotu vašich výher. Podle ovládacího panelu se hodnota sázky na výherní linii pohybuje od 0,5 do 20 mincí, takže se hodnota celkové sázky pohybuje od 0,5 do 400 mincí. Nabízený jackpot má pak hodnotu úžasných 25 000 dolarů.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti