Menu

Champions Goal

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Champions Goal

Champions Goal Automat Online ZdarmaV tomto velmi jednoduchém fotbalovém výherním automatu zdarma si mohou všichni hráči přijít až na 2000násobek svojí sázky a může se jednat o opravdu podstatnou peněžní částku. Hráči zde budou součástí jednoho týmu, červeného nebo modrého.

Každý z týmů má své vlastní symboly i znaky. Modrý tým vám vyplatí výhry, pokud tvoří výherní kombinace na výherních liniích směrem zleva doprava a červený tým vám vyplatí výhry za výherní kombinace tvořené zprava doleva. Jedinou výjimkou je wild symbol, který má podobu loga automatu Champions Goal, červená světlice a symbol policie versus fanoušci. Tyto tři symboly vám v tomto výherním automatu zdarma vyplatí výhry v obou směrech.

Champions Goal Automat Online Zdarma

Tento výherní automat je velmi akční a rychlý a s vhodnou strategií sázek si můžete přijít na opravdu luxusní výhry. Důvodem k tomu je vysoké množství možností, jak hráči mohou získat hodnotné výhry. Wild symbol má podobu rozhodčího a navíc má funkci lepivého symbolu. Dalšími bonusovými funkcemi jsou kaskádovité válce s lepivými wild symboly během tří re-spinů a vybuchující symboly. Pokud jste tento výherní automat zdarma ještě nezačali hrát, tak s tím rozhodně dlouho neváhejte. Automat s jeho úžasnou grafikou si určitě zamilujete. Nenechte si ujít vaši šanci na získání opravdu luxusních peněžních výher ve výherním automatu Champions Goal od společnosti ELK Studios.

No comments

Napsat komentář