Menu

Candy Slot Twins

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Candy Slot Twins

Candy Slot Twins Automat Online ZdarmaVýherní automat Candy Slot Twins je hrou, která je plná pestrobarevných a chutných sladkostí, které čekají pouze a jen na vás. Hlavním příběhem je povídka o dvojčatech, která mají obrovskou chuť na sladké a jejich apetit jen tak něco nezasytí. A je asi naprosto jasné, že se v nich pozná i spousta hráčů tohoto výherního automatu.

Candy Slot Twins Automat Online Zdarma

 

Výherní automat Candy Slot Twins obsahuje klasické rozvržení s velkou herní obrazovkou, která naznačuje, jak obrovský tento výherní automat vlastně je. Na pozadí automatu se nachází kresby květin vypracované ve velmi vkusné barevné kombinaci černé a fialové. Celkově na vás pak automat bude působit příjemně jednoduchým dojmem.

Doprovodná hudba tohoto online hracího automatu představuje klidnou a jemnou melodii. Možná vám tato melodie bude připomínat ukolébavku, ale nebojte se, vy určitě u hraní neusnete.

Rozvržení automatu je 5×3, což znamená, že budete mít k dispozici pět válců se třemi symboly na každém z nich. Počet výherních linií je také pět a jsou nastaveny fixně. Hráči si tak musí vsadit na všech pět výherních linií najednou. Upravit je nicméně možné alespoň hodnotu vsazených mincí. Odměny vyplácené tímto výherním automatem se odvíjí od hodnoty vaší sázky a od konkrétní výherní kombinace.

Speciální herní symboly

Symbol kluka pojídajícího cukrovou vatu je scatter symbolem, který aktivuje až 12 spinů zdarma. Symbol holčičky s lízátky je wild symbolem a dokáže tak nahradit všechny ostatní herní symboly mimo scatter symbolů a vytvořit tak více výherních kombinací. Mezi běžné herní symboly patří bonbóny, muffiny, čokolády a lízátka.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti