Menu

Cabaret

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Cabaret

Cabaret Automat Online ZdarmaCabaret je jednoduše úžasný výherní automat, který pochází z dílny vývojářské společnosti SGS Universal. Tento výherní automat je atraktivní, zábavný, jednoduchý a velmi oblíbený. Na trhu se nyní jedná o jeden z těch nejhranějších výherních automatů zdarma.

Cabaret Automat Online Zdarma

 

Tématem tohoto výherního automatu je kabaret a jeho zlatá doba, která se datuje do dvacátých let minulého století. Design tohoto výherního automatu online se k tématu skvělé hodí, narazíte na několik tematicky laděných symbolů, které si dokážou získat srdce každého milovníka výherních automatů zdarma. Tematické symboly se řadí mezi ty nejhodnotnější symboly, které vám vyplatí ty nejvyšší možné výhry. Konkrétně při hraní s maximální sázkou v hodnotě 100 mincí můžete vyhrát až neuvěřitelných 5000 mincí.

Hodnota vašich výher v tomto výherním automatu závisí na dvou faktorech. Prvním z nich je počet aktivních výherních linií a druhým je hodnota sázky. Mimo výhry 5000 mincí tento výherní automat nabízí také výhru v hodnotě 2250 mincí, 1750 mincí, 1250 mincí a 1000 mincí. Ty nejnižší výhry začínají od 5 mincí. Mimo tematicky laděných symbolů obsahuje tento pohodový klasický výherní automat zdarma také symboly písmen. Tyto symboly vám také vyplatí výhry, jen mnohem nižší než tematické symboly.

Tento výherní automat vám také nabídne dva speciální symboly, kterými jsou scatter symbol a wild symbol. Wild symbol zde slouží jako náhrada za všechny ostatní herní symboly a pomáhá vám tak vytvořit více výherních kombinací. Scatter symbol vám nabídne okamžité výhry v hodnotě až 5000 mincí a jedná se také o váš klíč k bonusovým spinům zdarma.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti