Menu

Beowulf

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Beowulf

Beowulf Online Zdarma AutomatBeowulf se fantastický výherní automat zdarma inspirovaný úspěšným stejnojmenným filmem. Pokud jste fanoušky tohoto skvělého filmového díla, tak si tento úžasný výherní automat zamilujete také. Jedná se o akcí naplněný automat zdarma, který je nadupán nádhernými cenami a spoustou bonusů. Po pravdě má tento výherní automat bonusy různé. Jmenovitě jde o funkci útoku Grendela, wild funkci Beowulfa, wild růžky, spiny zdarma a wild meče.

Beowulf Online Zdarma Automat

 

Výherní automat Beowulf zdarma obsahuje také vzrušující symboly, jako jsou Beowulf, Grendel, vlčí žena, vikingský bojovník, princezny, králové a dokonce i draci. Mimo tyto tematicky zaměřené symboly zde narazíte i na klasické symboly hracích karet. Všechny zmíněné symboly vám přinesou skvělé ceny a zároveň vám zajistí i vzrušující herní prostředí. Bonusové hry tohoto automatu pro hráče také znamenají spoustu vzrušujících výher. Například bonusová hra útoku Grendela nabízí náhodné uzamčení wild symbolů s respiny.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti