Menu

Year Of Luck

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Year Of Luck

Automat Year Of Luck Online ZdarmaVýherní automat Year of Luck zdarma je automatovou hrou inspirovanou čínským zvěrokruhem, která obsahuje celkem 5 válců a 9 fixních výherních linií. Stejně jako i některé jiné výherní automaty tohoto tvůrce byl tento automat zaměřen hlavně na jednoduchost hraní a výrazně vyšší rychlost při točení válců. Automat neobsahuje řádné komplikované bonusové funkce, které by přímočarost hraní mohli narušovat.

Automat Year Of Luck Online Zdarma

 

Scatter symbol aktivující spiny zdarma a wild symbol byly zahrnuty do každého kola hlavní hry a u nich speciální funkce tohoto automatu končí. Veškerá pravidla i jednotlivé výplaty jsou uvedeny na jedné stránce, kde se hráči dozví hodnotu svých výher i veškeré další potřebné informace.

Hráči si v tomto výherním automatu mohou vsadit od 0,10 až do 10 dolarů na každou výherní linii, což znamená, že celková sázka se pohybuje od 0,90 do 90 dolarů. Jedná se tak o skvělou příležitost hlavně pro hráče, jejichž herní rozpočet je napjatý.

Speciální herní funkce

Všechny získané výhry budou vynásobeny hodnotou dosaženou na počítadle násobitelů. Tou nejvyšší výhrou nebo jackpotem je 4000x hodnota vaší sázky nebo 250x hodnota jackpotu s násobitelem 16x. Po použití násobitele bude jeho hodnota vynulována a bude se počítat opět od začátku. Hodnota násobitele bude vynulována také v případě, že v průběhu hraní změníte hodnotu vaší sázky. Násobitel vás může dovést k mnohem vyšším výhrám. Získat ale můžete také spiny zdarma, které aktivují scatter symboly v podobě hadů.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti