Menu

World Cup Soccer Spins

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

World Cup Soccer Spins

Automat World Cup Soccer Spins Online Zdarma World Cup Soccer Spins je pětiválcový výherní automat zdarma se 30 výherními liniemi, který pochází z dílny vývojářské společnosti Games OS. Tento výherní automat zdarma je definitivně jedním z těch nejzábavnějších automatů na trhu, který zároveň zpracovává téma asi toho nejslavnějšího fotbalového turnaje na světě, kterým je Světový pohár. Mimo toho, že vám tento automat představí tuto obrovskou sportovní událost, tak pro vás má také nachystané obrovské peněžní odměny. Vyhrát můžete až 25 000 dolarů, a to při každém zatočení válci. Konkrétně je tento výherní automat inspirován Světovým pohárem, který se pořádal v roce 2014 v Brazílii. Naprosto celá grafická stránka, animace a další mediální prvky jsou navrženy tak věrohodně, že tím budou potěšeni opravdu všichni fotbaloví fanoušci a nadšenci do výherních automatů v jednom.

Automat World Cup Soccer Spins Online Zdarma

 

Tento hrací automat zdarma je jedním z těch nejbarevnějších automatů na trhu. Jeho symboly jsou ve srovnání s ostatními oblíbenými automaty velmi čistě provedené. Celkový průběh hry je pak jednoduchý a přímočarý. Ke hraní automatu nebo nastavení sázek nemusíte být žádným expertem. Pro nastavení sázky pouze nastavte hodnotu vsazených mincí od 0,2 do 2 nebo počet aktivních výherních linií od 1 do 30. Poté už jen stačí stisknout tlačítko spin a roztočit válce. Podle tabulky výplat má ten nejhodnotnější jackpot nabízený tímto výherním automatem zdarma hodnotu 5000 mincí. Ve hře je nicméně i spousta dalších hodnotných výher. V tomto výherním automatu se samozřejmě nezapomnělo ani na celou řadu různých bonusových funkcí. Můžete tak využít wild symbolů, scatter symbolů i bonusových her.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti