Menu

Wild Dolphin

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Wild Dolphin

Automat Wild Dolphin Online ZdarmaWild Dolphin je úžasný výherní automat zdarma, který zpracovává téma nádherného podvodního světa. Na stejné téma vzniklo už několik výherních automatů, takže vytvoření úspěšného výherního automatu s mořským tématem je velkou výzvou. Vývojářská společnost GameArt, která je tvůrcem tohoto výherního automatu zdarma, tuto výzvu zvládla s naprostým přehledem. Jedná se v podstatě o pětiválcový online výherní automat zdarma, který má tři řádky a 10 výherních linií. Počet aktivovaných výherních linií na jedno zatočení ale v tomto výherním automatu nelze změnit. Místo toho si ale můžete nastavit hodnotu sázky na jednu linii. K dispozici máte široký rozsah sázek začínající na 0,01 mince a končící na 0,5 minci.

Automat Wild Dolphin Online Zdarma

 

Výhry nabízené tímto výherním automatem zdarma jsou na druhou stranu opravdu nádherné. Máte šanci získat hned několik vysokých výher, z nichž ta nejvyšší dosahuje částky 4500 mincí. Takovou výhru získáte za spojení pěti stejných symbolů delfínů na jedné výherní linii. Symbol delfína je také wild symbolem tohoto automatu, takže má i speciální vlastnosti. Dokáže například nahradit jakýkoli jiný symbol a vytvořit tak mnohem více výherních kombinací. Systém odměn tohoto výherního automatu zdarma je tak naprosto úžasný. Opravdu žádný hráč neukončí tuto hru nespokojen. Design tohoto automatu je také naprosto úžasný. Grafická stránka, animace a další mediální prvky se nedají s ničím srovnat. Mimo wild symbolu můžete narazit i na scatter symbol, který v tomto výherním automatu zdarma slouží k aktivaci bonusových spinů zdarma.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti