Menu

Who Spun It

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Who Spun It

Automat Who Spun It Online ZdarmaWho Spun It? je velmi interaktivní pětiválcový 3D video automat se 30 výherními liniemi od společnosti Betsoft. Jak je to nyní běžné pro všechny výherní automaty z řady Betsoft Slots3, Who Spun It? obsahuje dech beroucí animace, napínavou akci, nádhernou 3D grafiku a autentické zvukové efekty. Tento výherní automat je navíc kompatibilní s operačními systémy Mac, Linux a Windows.
Tento výherní automat je založený na detektivním příběhu, kdy se postavíte do role samotného detektiva a musíte vyřešit záhadnou vraždu doktora Farmingtona. Podezřelých je celkem pět, Flirtující slečna Ellie, excentrický a arogantní doktor Van Austren, bohatý obchodník Wellington, paní Eliza Jane a Charles Covington.

Automat Who Spun It Online Zdarma

 

Vaším úkolem detektiva je prozkoumat všechny stopy, které v tomto více úrovňovém automatu naleznete. Odhalit musíte místo, zbraň a vraha. Symboly v této hře zobrazují nohy samotné oběti, křišťál, sejf, pět podezřelých a zeď naplněnou stopami. Who Spun It? je interaktivní, zábavná a jednoduchá hra. Její ovládání je opravdu uživatelsky přátelské s jasně vyznačenými sázkami na výherní linii, hodnotou mincí a aktivními výherními liniemi. Aniž byste museli zobrazovat jinou obrazovku, lehce se dozvíte vaše zbývající kredity, zůstatek na účtu a aktuální sázku. HD grafika, bohaté zvukové efekty a neustálá akce je přesně to, co vám všechny výherní automaty z řady Betsoft Slots 3 slibují od počátku až do konce vaší hry.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti