Menu

Wheels on Fire

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Wheels on Fire

Automat Wheels on Fire Online ZdarmaVýherní automat Wheel of Fire je naprosto exkluzivní záležitostí. Jedná se o napínavý, vzrušující, rychlý a akcí naditý výherní automat zdarma, který se rozhodně řadí mezi ty nejlepší automaty, které jsem kdy vyzkoušel. Tento výherní automat zdarma byl inspirovaný závody Formule 1 a naleznete zde naprosto vše, od těch nejlepších závodů Formule 1 až po auta všech možných značek.

Automat Wheels on Fire Online Zdarma

 

Jedná se v podstatě o výherní automat zdarma, který pochází z dílny vývojářské společnosti SGS Universal. Tato společnost již má na kontě spoustu vysoce kvalitních a moderních výherních automatů zdarma, které jsou pro hráče velmi snadno ovladatelné. To stejné platí i pro tento výherní automat. Celý tento výherní automat je velmi jednoduchý na ovládání a řídit se budete muset pouze několika málo snadnými pravidly. Vše vám bude jasné během chviličky. Ovládací panel je pro vás tím nejdůležitějším prvkem tohoto výherního automatu.

Pomůže vám zúčastnit se jednotlivých závodů a vyhrát pořádný balík peněz. Pro to ale musíte nejdříve stanovit své sázky. Nejedná se o naprosto nic těžkého. Jediné, co musíte udělat, je nastavit si hodnotu vaší sázky na výherní linii a počet aktivních výherních linií, se kterými chcete hrát. Toto nastavení můžete změnit před každým kolem. Pro ještě lepší zážitek z hraní máte k dispozici tlačítko pro nastavení maximální sázky i možnost zahrát si v režimu automatické hry. Čekají na vás i některé speciální funkce. Například jsou to wild symboly v podobě vlaječky nebo scatter symboly v podobě tachometru.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti