Menu

Voyages of Sindbad

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Voyages of Sindbad

Automat Voyages of Sindbad Online ZdarmaVšichni jsme slyšeli o napínavých dobrodružstvích kapitána Sindibáda, který se plavil po sedmi mořích a potkal všechny možné druhy bestií a příšer, jako je například Kyklop a Minotaur. Nyní máme šanci zažít všechny Sindibádovi dobrodružství na vlastní kůži. Mimo to nám tento výherní automat zdarma přenechá ty nejcennější poklady posbírané Sindibádem na jeho plavbách. Celý výherní automat zdarma je navržen tak, aby zobrazoval všechny jeho výpravy.

Automat Voyages of Sindbad Online Zdarma

 

Grafická stránka, animace, zvukové efekty i samotné symboly jsou pevně spojeny s příběhem o Sindibádovi. Symboly tohoto výherního automatu zdarma jsou vlastně vytvořeny jako kreslené postavy, mezi něž patří samotný Sindibád, odstrašující příšery, poklady a záhadně vypadající dámy. Nejdůležitějším symbolem této hry je symbol Sindibáda, který zastává roli wild symbolu i scatter symbolu v jednom. Druhým nejhodnotnějším symbolem je symbol tajemné ženy. Celkem máte k dispozici 5 válců a 20 výherních linií, jejichž počet si před začátkem každého kola můžete nastavit od 1 do 20.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti