Menu

Vikings Glory

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Vikings Glory

Automat Vikings Glory Online ZdarmaJe čas vydat se na sever a zažít trochu dobrodružství s výherním automatem The Viking’s Glory. Automat je přímočarý a tak jednoduchý, že jeho ovládání pochytíte již po několika málo kolech. Narazit ale také budete moci na wild symboly a scatter symboly, které vaše výhry dokáží vynásobit až 16x a výrazně zvýší i úroveň napětí.

Automat Vikings Glory Online Zdarma

 

Výherní automat The Viking’s Glory se vyznačuje vkusnou grafickou stránkou doplněnou hrdinnou doprovodnou hudbou. Jackpot, který je ve hře, má hodnotu až 4000 mincí.

Automat obsahuje 9 fixních výherních linií, na kterých můžete tvořit výherní kombinace ve směru zleva doprava nebo zprava doleva. Počet výherních linií je sice limitován, ale to vám bohatě vynahradí násobitelé výher.

Vaše sázky se v tomto automatu mohou pohybovat od 0,10 do 10 dolarů na každou výherní linii. Celkově si můžete vsadit až 90 dolarů. Automat při tom obsahuje rychle točící se válce, které nízkou úroveň sázek pro hráče s vysokým rozpočtem vynahradí.

Herní symboly

Za vikingskou brož můžete v tomto výherním automatu získat nejméně trojnásobek vašich sázek. Nejvíce vyhrajete při spojení pěti vikingských válečníků, kteří vám vyplatí 250x hodnotu vašich sázek. Pokud tuto výhru spojíte s maximálním násobitelem v hodnotě 16x tak získáte maximální jackpot o velikosti 4000 mincí.

Symboly tohoto výherního automatu zobrazují vikingské ornamenty, plachty nebo válečné potřeby pocházející z osmého až jedenáctého století. Jsou zde například kladiva, štíty a dlouhé válečné lodě. Symboly s vyšší hodnotou znázorňují válečné kladivo, helmu a mladého vikingského válečníka. Wild symbolem je vousatý kapitán a scatter symbol má podobu ženské válečnice s lukem.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti