Menu

Very Big Goats

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Very Big Goats

Automat Very Big Goats Online ZdarmaVýherní automat Very Big Goats má skvělé estetické vlastnosti a rozkládá se na velké herní obrazovce s pěti válci. Mezi speciální funkce automatu patří spiny zdarma, které vám přinese malá koza a interaktivní bonusová hra. Celý tento výherní automat se podobá deskové hře s myší a kočkami, akorát zde jsou místo nich vlci a kozy.

Automat Very Big Goats Online Zdarma

 

Co se týče hodnoty jednotlivých symbolů tohoto herního automatu, tak ty jsou rozděleny na symboly s nízkou a vysokou hodnotou. Jednotlivé symboly od sebe rozlišíte opravdu snadno, a to nejen díky výši jejich výplat, ale také díky jejich vzhledu.

Na válcích tohoto automatu narazíte celkem na pět vysoce hodnotných symbolů, které znázorňují symboly kozích sourozenců a vlka. Ten je tím nejméně hodnotným symbolem. Běžné výplaty se v tomto výherním automatu pohybují od 10 do 80 mincí, ale pro získání těch nejvyšších výher stačí na výherní linii zobrazit tři nebo více symboly malého kůzlete a získáte 300 mincí.

Funkce automatu

Hlavní funkcí tohoto automat je bonusové kolo, ale narazit můžete také na dodatečné wild symboly, násobitele a spiny zdarma. Všechny tyto funkce ale nedosahují rozsahu bonusového kola, které spustíte zobrazením vlka na prvním válci a kozy na posledním válci.

Pro aktivaci bonusového kola musíte symbol vlka zobrazit na celém prvním válci, který se následně změní na jeden velký obrázek vlka. Zároveň musíte na posledním válci zobrazit symbol kozy, který také musí zabírat celý válec a změní se v symbol kozy, která se nachází v hubě vlka. V bonusové hře bude vlk pronásledovat kozu do lesa a vaším úkolem je zajistit, aby ji nesežral.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti