Menu

The Amsterdam Masterplan

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

The Amsterdam Masterplan

Automat The Amsterdam Masterplan Online ZdarmaThe Amsterdam Masterplan je název výherního automatu, ve kterém se hráči musí dostat do mysli inteligentního kriminálníka, který je hlavou velmi komplikované mise vedoucí k vyloupení luxusního kasina. Jedná se o velmi riskantní práci, jejíž odměna je ale závratně vysoká.

Automat The Amsterdam Masterplan Online Zdarma

 

Pozadí tohoto výherního automatu má dech beroucí a velmi realistický výhled na noční Amsterodam. Holandské hlavní město je známé pro své kanály a nádhernou romantickou atmosféru doplněnou světlem pouličních lamp. Válce i ovládací panel jsou propojeny cihlovou stěnou, která se nachází přímo uprostřed herní obrazovky.

Tento výherní automat je asi nejdetailněji provedenou hrou, na kterou na trhu nyní můžete narazit. Nejdříve si automat raději pozorně prohlédněte, abyste se poté mohli v klidu soustředit na hru.

Nyní se můžete dát do této velmi rizikové akce. Pokud ale chcete uspět, musíte být opravdu skvěle připravení. Ovládání automatu vám to nicméně velmi ulehčí.

Výherní automat Amsterdam Masterplan obsahuje celkem 5 válců s 20 výherními liniemi, na které si můžete vsadit. Na každém válci se objeví 4 symboly, se kterými můžete tvořit výherní kombinace a získat tak své peněžní odměny. Hodnota vašich výplat bude záviset na konkrétních symbolech a na výši vašich sázek.

Herní symboly

Mezi běžné symboly tohoto výherního automatu patří Blackjack, ruleta, CCTV místnost, motorový člun a ten nejmodernější dalekohled. Na válcích se ale také seznámíte s dalšími členy tohoto týmu kriminálníků.

No comments

Napsat komentář