Menu

Temple of Gold

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Temple of Gold

Automat Temple of Gold Online ZdarmaRed Tiger je jednou z těch nejlepších společností tvořících výherní automaty zdarma na světě. Už od samého založení dosáhla tato společnost obrovského úspěchu a nyní mají na kontě již celou řadu výherních automatů zdarma s různými tématy.

Konkrétně u tohoto výherního automatu použila vývojářská společnost Red Tiger téma sexy lovkyně pokladů, která se zajímá o zlatý poklad Aztéků. Musíme uznat, že znovu vytvoření aztécké kultury na válcích výherního automatu není zrovna jednoduché, zvláště pokud se snažíte o originalitu a nekopírujete jiný automat. Kreativní tým společnosti Red Tiger se ke svému úkolu postavil čelem a na plné čáře tuto výzvu vyhrát. V současnosti se výherní automat Temple of Gold řadí mezi ty nejlepší výherní automaty zdarma. Grafická stránka, animace i další mediální prvky automatu jsou dotaženy do nejmenšího detailu. K tomu navíc 100% ladí se zvoleným tématem.

Automat Temple of Gold Online Zdarma

Co se týče samotné hry, tak její začátek je velmi snadný. K dispozici budete mít 20 fixních výherních linií a 5 válců. Vaším jediným úkolem je nastavit si vaši sázku, stisknout tlačítko spin a potom už jen sledovat točící se válce. Než je ale roztočíte, je důležité se seznámit s tabulkou výplat, která vám ukáže, jak je tento výherní automat zdarma štědrý. Mimo běžných výplat jsou v nabídce automatu i bonusové výhry. Bonusové výhry dosahují hodnot několikanásobně vyšších než běžné výhry. Narazit můžete na wild válce, okamžité výhry nebo bonusy s vysokou výhrou. Jediné, co pro získání těchto skvělých výher musíte udělat, je zahrát si tento výherní automat zdarma.

No comments

Napsat komentář