Menu

Summer Dream

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Summer Dream

Automat Summer Dream Online Zdarma Summer Dream je výherní automat zdarma, který vám nabídne tunu zábavy. Zároveň se ale jedná o jeden z těch nejsenzuálnějších výherních automatů na trhu. Snové letní dny jsou většinou naplněny sluncem, horkou písečnou pláží, sexy dívkami v malinkatých bikinách a chutným jídlem. Díky vývojářské společnosti Games OS je nyní splnění těchto našich snů na dosah. Vývojářská společnost Games OS nám dokonce dává výběr hned ze dvou možností. Jednou je použití tohoto výherního automatu zdarma pouze pro zábavu a druhou je zahrát si tento výherní automat pro získání skvělých výher a zrealizování přesně takovýchto snových prázdnin.

Automat Summer Dream Online Zdarma

 

Je vám asi naprosto jasné, že celkový vzhled tohoto výherního automatu zdarma je přímo pastvou pro vaše oči. Grafická stránka i animace jsou mnohem pokrokovější než u všech ostatních výherních automatů zdarma, na které můžete na trhu narazit. Jeho barevnost je také zvolena s velkou pílí tak, abyste získali jen to nejlepší. Základní struktura tohoto automatu obsahuje 5 válců a 30 výherních linií. Počet aktivních výherních linií na jedno zatočení si můžete nastavit od 1 do 30. Sázení v tomto automatu je velmi jednoduché, ale i tak se může stát, že budete potřebovat trošku praxe. Vybrat si můžete ze tří možností nastavení. První z nich je nastavení hodnoty vsazených mincí, která se pohybuje od 0,05 do 1. Další možností je nastavení počtu vsazených mincí na linii od 1 do 5 a poslední možností je nastavení počtu aktivních výherních linií. Kombinací těchto tří možností nastavení dostanete hodnotu vaší celkové sázky.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti