Menu

Strip To Win

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Strip To Win

Automat Strip To Win Online ZdarmaVýherní automat Strip to Win je automatovou hrou, která je zaměřená hlavně na ženské obecenstvo a nabízí jim výjimečně kvalitní grafickou stránku se spoustou detailních prvků. Ihned po prvním pohledu na hlavní herní obrazovku bude všem jasné, o čem tento výherní automat je. V nabídce budete mít pět mužů, kteří se před vámi vysvléknou. Jedná se o sen téměř každé ženy a zde si navíc budete moci vybrat mezi svalnatým kovbojem, policajtem, zedníkem nebo hasičem.

Automat Strip To Win Online Zdarma

 

Kdykoli kliknete na tlačítko spin, symboly na přivítanou zmizí a válce plné jiných symbolů se dají do pohybu. Zahlédnout budete moci například symbol želízek, ženu, která si toužebně kouše rty, a polonahé muže.

Na pozadí vás při hraní bude doprovázet zvuk elektrické kytary, která ve vás vyvolá pocit, jako byste se opravdu nacházeli v reálném striptýzovém klubu.

K získání výher v tomto automatu potřebujete spojit minimálně tři stejné symboly na aktivní výherní linii. Symboly tohoto automatu jsou ale aktivní v obou směrech a tak vám umožňují vytvořit mnohem více výherních kombinací. Každý symbol má ale jinou hodnotu, a setkat se můžete se symboly s nižšími nebo vyššími výplatami.

Speciální herní symboly

Wild symbol tohoto výherního automatu výrazně zvyšuje vaše šance na získání výher a zároveň nahrazuje ostatní symboly tohoto automatu. Pokud získáte pomocí wild symbolu nějakou výhru, její hodnota bude vynásobena násobitelem od 2x do 10x. Hodnota násobitele bude náhodná, ale nebojte se, zavčas se ji dozvíte. Soustřeďte se také na scatter symboly, protože spojením tří těchto symbolů získáte možnost zahrát si 10 spinů zdarma.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti