Menu

Soccer Babes

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Soccer Babes

Automat Soccer Babes Online ZdarmaTéma výherního automatu Soccer Babes je inspirováno fotbalem, který je oblíbený po celé zeměkouli. Fotbal sledují lidé ve více jak 15 zemích světa a někteří tento sport považují dokonce za jejich náboženství.

Automat Soccer Babes Online Zdarma

 

Tento video automat je vytvořen ve 2D formátu a v rozhraní HTML5. Je tak zaručené, že si ho můžete spustit jak na počítačích, tak i na mobilních přístrojích. Rozvržení automatu je velmi jednoduché na 5 válcích s 5 výherními liniemi. Veškeré ovládací funkce automatu jsou zobrazeny na hlavní obrazovce.

Tabulka výplat tohoto výherního automatu je velmi přehledná a najdete v ní veškeré možné výhry i výherní kombinace. Dopředu tak můžete znát, kolik za vytvořené výherní kombinace získáte. Dalšími ovládacími tlačítky, které můžete potřebovat, jsou tlačítko pro spuštění hry s maximální sázkou a tlačítko pro spuštění automatické hry. Díky těmto funkcím si můžete zahrát s maximální sázkou nebo předem nastavený počet her. Pokud jste na trhu s výherními automaty noví, tak vám doporučujeme natavit si výši sázky manuálně.

Speciální herní symboly

Jakmile dáte válce do pohybu, tak zažijete obrovské napětí. Tím nejhodnotnějším symbolem tohoto automatu je sexy dívka, která vám za pět symbolů vyplatí 80 mincí.

Scatter symbolem a wild symbolem tohoto automatu jsou dvě žhavé dívky, které vám nabídnou mnohem vyšší výhry. Wild symbol nahrazuje všechny ostatní herní symboly a přinese vám tak více výherních kombinací. Scatter symbol je zase vaším klíčem ke spinům zdarma s násobiteli výher. Tento výherní automat si zkrátka a dobře pořádně užijete, i když třeba nevyhrajete příliš vysoké částky.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti