Menu

Slotosaurus

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Slotosaurus

Automat Slotosaurus Online ZdarmaVýherní automat Slotosaurus je automatovou hrou, která je plná hrozivých a obrovských bestií, které na naší zemi žili dávno před námi. Tento výherní automat nebyl určen pro hráče, kteří mají slabou povahu. Hráči zde musí zkrátka očekávat, že budou čas od času vystrašeni. Co vás ale v tomto výherním automatu čeká nejvíce? Hlavně spousta zábavy. Automat vás nezklame ani slibnou 3D grafickou stránkou, která je doplněna charakteristickými zvukovými efekty, které vás k tomuto automatu doslova přikovají.

Automat Slotosaurus Online Zdarma

 

Tento skvělý výherní automat obsahuje 5 válců s 5 výherními liniemi. Dinosauři se v představách lidí pohybují už od jejich objevení a přitahují nás hlavně jejich obrovskou velikostí, silou a zajímavým životem ukončeným jejich vymřením. V tomto automatu na vás čeká spousta živých dinosaurů, ale také fosilie, dinosauří vejce nebo holé kostry.

Speciální herní funkce

Co se týče výplat, tak tou nejvyšší možnou výhrou nabízenou základní hrou je 80 mincí. Wild symbolem automatu je lebka dávno mrtvého dinosaura, která splňuje všechny funkce klasického wild symbolu. Pomůže vám vytvořit více výherních kombinací náhradou ostatních herních symbolů.

Scatter symbolem je logo automatu a při jeho zobrazení na válcích 3x nebo vícekrát vám vynásobí vaši celkovou sázku minimálně 3x. Při posloupných hrách, které nepovedou k žádné výhře, se bude zvyšovat násobící počítadlo. To pak bude využito při následující výhře.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti