Menu

Shogun Bots

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Shogun Bots

Automat Shogun Bots Online ZdarmaVýherní automat Shogun Bots je tematickou automatovou hrou o japonských bojovnících, kteří jsou připraveni soupeře bodnout, žďuchnout, zmlátit a kopnout. Když je uvidíte připravené ve svých bojovných pózách, tak vám budou připadat opravdu hrozivě. Celý tento výherní automat je zasazen do budoucnosti, protože aktuálně se v Japonsku nenachází žádní podobní válečníci.

Automat Shogun Bots Online Zdarma

 

Na pozadí tohoto automatu převládají tmavě modré tóny, černá a šedá barva. Může se tak stát, že hráčům budou chybět tradiční pestré barvy a nebudou tak tento výherní automat považovat za atraktivní. I tak se ale jedná o opravdu pohodovou hru.

Tento výherní automat obsahuje symboly karetních postav, čísel a písmen, se kterými můžete tvořit výherní kombinace celkem na 5 válcích a 15 výherních liniích. Spojit musíte od tří do 5 stejných symbolů a získáte svoji výhru. Symboly tohoto výherního automatu vypadají velmi pohodově a představují skupinu robotických profesionálních zabijáků.

Speciální herní symboly

Pro zahájení hry tohoto automatu se musíte nejdřív rozhodnout o tom, kolik peněž do něj vložíte. Narazit také můžete na speciální herní symboly, mezi které patří wild symboly. Ty slouží jako náhrada za všechny ostatní herní symboly a mohou tak tvořit více výherních kombinací. Wild symbol navíc obsahuje i násobitele, který je na něm vyznačen. Vaše sázky může vynásobit 2x, 5x nebo 10x.

Scatter symbol aktivuje spiny zdarma, ale nejdříve jim na válcích musíte zobrazit minimálně tři. V tomto automatu neočekávejte příliš mnoho animací nebo jiných extra funkcí, ale jeho prostředí je moderní a vypadá profesionálně.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti