Menu

Samurais Path

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Samurais Path

Automat Samurais Path Online ZdarmaVýherní automat Samurai’s Path vypráví o statečnosti, vysokých morálních hodnotách, věrnosti a ctění pravdy, která je vlastní samurajům. Tento výherní automat zdarma si tak můžete zahrát, pokud ctíte stejné hodnoty jako samurajové.

Automat Samurais Path Online Zdarma

 

Tento výherní automat vám nabídne vizuálně atraktivní funkce, několik bonusových her, jednoduché ovládání a spiny zdarma. Je na čase utvrdit si vlastní charakter, který ve vás vyvolá vnitřní sílu.

Celý tento výherní automat obsahuje 3D grafickou stránku s klasickou orientálně laděnou doprovodnou hudbou, která se k tématu skvěle hodí. Tento výherní automat se nachází v rozhraní HTML5 a můžete si ho bez problémů zahrát na tabletech, chytrých telefonech a počítačích.

Výherní automat Samurai’s Path se rozkládá na 5 válcích s 25 fixními výherními liniemi.

Herní symboly

Všechny symboly tohoto výherního automatu vypadají velmi zajímavě. Fungují dohromady tak, aby vyvolaly ducha samurajů a narazit tak můžete na tréninkové pomůcky, mistry, učitele a další.

Co je na tomto automatu ale ještě důležitější, je počet speciálních funkcí.

Wild symbolem tohoto automatu je zlatý drak, který je znám pro svoji schopnost zničit nepřátele a také pro štěstí, které vám může přinést. Jedná se o obyčejný a expandující wild symbol najednou, který vám tak přinese mnohem více šancí na získání výher. Dalším wild symbolem je samurajský mnich, který funguje jako sticky wild symbol. Přilepí se na pozici, na které se na válcích objeví během spinů zdarma a zůstane tam po celou dobu hraní. Dalším wild symbolem je gejša, která s sebou nese násobitele výher.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti