Menu

Safari Samba

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Safari Samba

Automat Safari Samba Online ZdarmaŽivot na rozsáhlých afrických pláních nebo v tamní džungli nemusí být vždy pouze o přežití. Tématem tohoto výherního automatu je oslava pořádaná tamními zvířaty, na které se budete od samého spuštění automatu skvěle bavit.

Automat Safari Samba Online Zdarma

Nepřátelství mezi jednotlivými druhy zvířat, které žijí v savanách, je mnohdy zveličováno. V tomto výherním automatu zvířata přestala být kořistí nebo predátory a místo toho se raději spojili dohromady, aby si užili spoustu tance a hudby. Připojte se k nim a oslavujte přátelství v rytmu samby.

Grafická stránka tohoto výherního automatu je vytvořena v 2D formátu. Na hlavní stránce na vás nebude čekat žádné velké překvapení. Můžete využít běžné funkce, jako je nastavení sázky, automatická hra nebo zobrazení tabulky výplat.

Co se týče designu automatu, tak se jedná o doslova nádhernou módní podívanou. Automat je vytvořen v rozhraní HTML5 a můžete si ho tak bez žádných problémů ani pomalého načítání zahrát na všech mobilních zařízeních.

Automat vám také nabídne standardní rozvržení s 5 válci a 9 výherními liniemi. Jakmile si nastavíte hodnotu své sázky, můžete už v klidu roztočit válce a pustit se do hraní. Také můžete využít automatické točení válci, které celý proces hraní výrazně zrychlí, a vy můžete jen v klidu sledovat vaše výhry.

Herní symboly

Všechna zvířata zobrazená v tomto automatu se vystrojila na tuto speciální událost. Narazíte například na lva s fialovou parukou, krokodýla s červenými vlasy a ostatní bavící se zvířata. Mezi další symboly patří tradiční africké bubny, kytara a trumpety.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti