Menu

Safari

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Safari

Automat Safari Online ZdarmaVýherní automat Safari je nádherně navrženou hrou, která vám přiblíží divoký život těch nejkrásnějších zvířat na naší planetě.

Automat Safari Online Zdarma

 

Tento výherní automat zdarma je situován do srdce Afriky a všechny jeho symboly znázorňují symboly zvířat, které tuto oblast obývají. Narazíte tak na spoustu lvů, nosorožců, hrochů a zeber. Jednotlivé herní symboly byly nádherně vykresleny a vypadají, jako by je zalévalo zlatavé slunce. Slunce ostatně ozařuje naprosto celou herní obrazovku a hráče tak zve do nádherného teplého a slunečného prostředí.

Herní funkce

Design tohoto výherního automatu se od ostatních automatů poněkud liší. Automat má podobu džípu, což může být pro nové hráče mírně komplikované. Naprosto celá akce se odehrává uprostřed herní obrazovky. Zde se totiž objevují symboly po roztočení válců. Na pravé straně válců se zobrazuje pět různých cen, které můžete získat, a na levé straně válců se nachází mapa pro bonusovou hru focení safari. Pokud se dostanete do mini bonusové hry, tak máte právě tyto zmíněné možnosti. V ovládacím panelu budete mít zobrazenu výši vašeho kreditu, hodnotu sázky, automatické roztočené válců a tlačítko spin. Třemi stejnými symboly aktivujete násobitele a po vyplacení výhry tyto symboly zmizí a na jejich místě se objeví nové symboly. Vyhrát tak můžete i několikrát během jednoho zatočení.

Tou nejsilnější stránkou tohoto výherního automatu jsou ale bonusové hry. Například se můžete vydat na fotografování safari nebo na cestu za pokladem.

No comments

Napsat komentář