Menu

Rock The Mouse

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Rock The Mouse

Automat Rock The Mouse Online ZdarmaRock the Mouse je velmi zábavný výherní automat zdarma, který pochází z dílny vývojářské společnosti Games OS. Tento tvůrce výherních automatů vydává mimo jiné i ty nejsnadnější výherní automaty zdarma, které jsou na trhu dostupné. Tento automat je celý opravdu maličký, a to samé platí i o všech ostatních herních prvcích. Všechny tyto prvky jsou ale skvěle navrženy, zorganizovány a prezentovány přesně tak, aby vám přinesly co nejvíce zábavy. Tématem tohoto výherního automatu zdarma je příběh o neobyčejné rockové skupině, ve které působí dívka, kočka a myš. Všichni tři členové této skupiny vám přinesou nekonečnou dávku zábavy doprovázenou skvělou hudbou a neuvěřitelnými cenami. Tento výherní automat zdarma je nejvhodnější pro nováčky a začínající hráče. Jeho rozložení má pouze 3 válce se 3 řádky.

Automat Rock The Mouse Online Zdarma

 

Znamená to, že se jedná o klasický výherní automat zdarma, který ale obsahuje pokročilou grafiku, animace i systém odměn. Samotný průběh hry je ale také skvělý. Abyste celé hře lépe porozuměli, podívejte se nejdříve do tabulky výplat. Pro zahájení hry je nejdříve nutné nastavit si hodnotu vaší sázky, která se může pohybovat od 0,5 do 2,5 mincí na jedno zatočení. Stačí pouze nastavit počet vsazených mincí na každé zatočení. Hodnota vsazených mincí se v tomto výherním automatu změnit nedá. I když se jedná o klasický výherní automat s pouze jednou výherní linií, nezapomnělo se v něm na bonusové funkce. Mezi ně patří wild symbol a další dvě skvělé bonusové funkce. První z nich se jmenuje Cheese Lovers Orchestra a aktivuje se symbolem sýru. Druhou z nich je Catch Me Bonus, který aktivujete symbolem modré sedmičky.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti