Menu

Reef Treasures

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Reef Treasures

Automat Reef Treasures Online ZdarmaOceán je tím nejzáhadnějším místem na celé naší planetě. Nikomu z nás není známo, kolik je na jeho dně pohřbených pokladů, ale tento speciální výherní automat online nás nechá alespoň na část těchto pokladů nahlédnout. Zvláště na ty, které se nacházejí blízko útesům.

Automat Reef Treasures Online Zdarma

 

Reef Treasures je v podstatě video automatem, který se rozkládá na 5 válcích s 20 vhodně rozvrženými výherními liniemi. Výherní linie v tomto výherním automatu nejsou fixní a hráči si jejich počet mohou před každým začátkem hry upravit podle sebe. Výherní automat Reef Treasures je zároveň i velmi zábavnou a veselou záležitostí, kterou má na svědomí vývojářský tým společnosti SGS Universal.

Tento výherní automat zdarma patří mezi ty nejbarevnější online automaty, na které můžete narazit. Mimo zajímavého pozadí vás ale přitáhnou i jeho atraktivní a pestrobarevné symboly. Narazit můžete na symboly tematicky laděné, ale i na symboly písmen a čísel. Naprosto všechny symboly pro vás mají připravenou celou řadu skvělých peněžních výher, ale jako důležitější jsou zde považovány symboly tematické. Ty vám nabídnou vyšší výhry a některé mohou dokonce spustit bonusy. Tím nejdůležitějším symbolem ze všech je scatter symbol a hned po něm následuje wild symbol. Scatter symbol je vaším klíčem k té nejvyšší nabízené výhře, která má hodnotu neuvěřitelných 10 000 mincí. Abyste na nejvyšší hodnotu tohoto jackpotu ale dosáhli, budete si muset tento výherní automat zahrát s maximální sázkou 100 mincí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti