Menu

Rally

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Rally

Automat Rally Online ZdarmaRally je velmi zábavný ale také velmi nebezpečný motorový sport. Tento výherní automat zdarma, který je tímto nádherným motorovým sportem inspirován, naprosto přesně zachycuje vzrušení, napětí a nebezpečnost těchto závodů. Hráči zde mají šanci na prožití stejně vzrušujících zážitků a k tomu ještě mohou vyhrát úžasné ceny. Stačí se postavit do role řidiče rally. Tento výherní automat je navržen právě tak, aby se opravdovým rally naprosto věrohodně podobal.

Automat Rally Online Zdarma

 

Pozadí, válce i symboly se naprosto dokonale pojí s tématem. Bonusovou hrou tohoto výherního automatu zdarma je jedna z těch nejlepších bonusových her, které jsem kdy hrál. Tato bonusová hra dovoluje hráčům účastnit se opravdového rally. Tento výherní automat zdarma se skládá z 5 válců a 25 výherních linií. Počet výherních linií na jedno zatočení si každý hráč může nastavit podle svého. Ve hře na vás také čeká wild symbol v podobě symbolu s nápisem Rally.Wild symbol může nahradit všechny ostatní herní symboly a tvořit tak více výherních kombinací. Wild symbol je zároveň tím nejhodnotnějším symbolem tohoto automatu, ale naleznete zde i spoustu dalších hodnotných symbolů a dva scatter symboly. Symbol poháru je scatter symbolem, který vám přinese okamžité výhry. Druhý scatter symbol vám naopak otevře dveře do bonusové hry.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti