Menu

Power Pups Heroes

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Power Pups Heroes

Automat Power Pups Heroes Online ZdarmaVýherní automat Power Pups Heroes vypráví o rivalství, které trvá po celá století mezi kočkami a psy. Tématem tohoto výherního automatu je kočičí gorila, která byla vytvořena lidmi a poté unesla královnu štěňat. Vaším úkolem bude v tomto výherním automatu pomoci štěňatům osvobodit svoji královnu.

Automat Power Pups Heroes Online Zdarma

 

Téma tohoto výherního automatu je odlišné od toho, co hráči do této doby mohli vyzkoušet. Automat má standardní rozvržení na 5 válcích s 25 výherními liniemi. Sázku si můžete nastavit na domovské stránce pomocí jednoduchých tlačítek. K doladění sázek je možné využít funkce nastavení sázek na jednu linii nebo funkce nastavení celkové sázky. Dalšími funkcí je například rychlá hra, která také může znamenat rychlé výhry.

Na pravé straně herní obrazovky se nachází svítivá podivná nádoba, ve které se nachází jakoby elektřina. Této násobě se říká Transformující stroj a může měnit kočičí a psí symboly v něco, co bude extra štědré a extra silné.

Speciální herní symboly

Výherní automat Power Pups Heroes obsahuje i překvapivý wild symbol. Tento symbol umožní hráčům měnit pozici jednotlivých hrdinů a vytvořit tak lepší a hodnotnější výherní kombinace. Ve hře jsou také další dva wild symboly, které mají funkci expandujících symbolů. Dalším speciálním symbolem je symbol trůnu, který patří jednomu z hrdinů. Tento symbol vás může obdařit 10 spiny zdarma, a navíc vám vyplatí i hodnotné výhry.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti