Menu

Battleground Spins

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Battleground Spins

Automat Online Battleground Spins ZdarmaBattleground Spins je výherním automatem zdarma navrženým speciálně pro ukojení všech vašich snů. V tomto automatu se totiž můžete stát odvážnými hrdiny a čestnými vojáky, ale také si můžete domů odnést pořádné peněžní výhry. V každém případě se jedná o výhodnou situaci pro vás a ve většině případů se hráčům tohoto úžasného výherního automatu zdarma podaří dosáhnout obou cílů. Tento úspěšný výherní automat pochází z dílny vývojářské společnosti Games OS a jak je tomu už zvykem, dokázali tento výherní automat zdarma zpracovat opravdu skvěle a přesně podle požadavků svého publika. Jedná se tak o kvalitně vytvořený automat s pohodovou grafickou stránkou a lákavými animacemi.

Automat Online Battleground Spins Zdarma

 

Musíme však nad ostatní herní prvky vyzdvihnout právě grafický design, který vám zprostředkuje téměř realistické bitevní pole, kde si vaši odvahu skvěle otestujete. I tak se ale nejedná o příliš složitou automatovou hru. V podstatě se řadí mezi velmi jednoduché video automaty, které obsahují 5 válců s 30 výherními liniemi. Všechny úrovně hráčů se zde pobaví na maximum. Celou hru můžete ovládat pouze několika málo ovládacími tlačítky a řídit se budete jen párem základních herních pravidel. Celkově se tak jedná o velmi uživatelsky přátelskou hru. Ovládací panel vám umožní snadné nastavení celé hry bez žádných komplikací. Systém sázek zde má dvě hlavní složky. První je sázka na linii a druhou je počet aktivních výherních linií. Maximální povolená sázka činí 120 mincí a maximální nabízený jackpot má hodnotu 3000 mincí. Znamená to, že v jedné hře můžete vyhrát až 15 000 dolarů.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti