Menu

Mystic Slots

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Mystic Slots

Automat Mystic Slots Online ZdarmaVýherní automat Mystic Slots je fantastický výherní automat zdarma, který je určen speciálně pro všechny milovníky hororových, strašidelných a podivných výherních automatů. Tento automat pochází z dílny vývojářské společnosti Games OS, která běžně vydává pouze ty nejkvalitnější výherní automaty na špičkové úrovni. Ani tento výherní automat není žádnou výjimkou. Nejdete v něm naprosto všechny nám známé i neznámé podivné věci, které místo toho, aby vám v noci přivodily noční můry, vám v tomto výherním automatu zdarma nabídnou hodnotné peněžní výhry. Ze všech pohledů je tak tento výherní automat naprostým úspěchem. Jeho grafická stránka i animace jsou jednoduše úžasné.

Automat Mystic Slots Online Zdarma

 

Od samotného pozadí herní obrazovky až po jednotlivé symboly, naprosto vše zde zobrazuje tu tmavou stránku světa, která je skvěle doprovázena temným soundtrackem. Tou nejdůležitější součástí tohoto výherního automatu zdarma je ovládací panel, který obsahuje všechna potřebná tlačítka pro snadné ovládání celé hry. Tento výherní automat je ale velmi jednoduchý, takže se ho velmi rychle naučí ovládat i úplní začátečníci. K dispozici máte standardních 5 válců, ale počet výherních linií je zredukován na 9. Sázka na linii činí od 0,2 do 2 mincí. Na válcích výherního automatu Mystic Slots na vás čeká celkem 13 symbolů, ze kterých tři jsou symboly speciální. Mezi nimi je wild symbol, scatter symbol a bonusový symbol. Mezi základními symboly je tím nejhodnotnějším symbolem netopýr, který vám v každém kole může vyplatit 5000 mincí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti