Menu

Maverick Saloon

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Maverick Saloon

Automat Maverick Saloon Online Zdarma Na trhu s výherními automaty již existuje celá řada výherních automatů zdarma s tématem divokého západu. I tento výherní automat zpracovává stejné téma, ale na rozdíl od ostatních obsahuje pár fantastických a jedinečných funkcí, které z něho dělají něco opravdu speciálního. Jedná se o výherní automat zdarma pocházející z dílny vývojářské společnosti Games OS a stejně jako všechny ostatní výherní automaty od této společnosti jsou i jeho animace a grafická stránka naprosto úžasné. Hudba zde není vůbec pozadu a navíc se ke zvolenému tématu skvěle hodí. Už od svého herního pozadí je tento výherní automat velmi atraktivní a působivý. Výherní automat Maverick Saloon je ale také obohacen celou řadou velmi kvalitních symbolů. Kněz, servírka, kovboj, indián, pár pistolí a pomůcky k hazardním hrám patří mezi ty nejnapínavější a velmi detailní hrací symboly. Navíc je tento výherní automat zdarma obohacen i o pár pohodových bonusových funkcí.

Automat Maverick Saloon Online Zdarma

 

Tento výherní automat zdarma se v podstatě skládá ze dvou částí. V první části musí hráč několikrát vystřelit a podle jeho zásahů dosáhne na určitý počet spinů zdarma. Tento akcí naditý výherní automat zdarma se rozkládá na 5 válcích s 9 výherními liniemi. Důležitým bodem diskuse jsou také sázky, ale v podstatě se jedná o velmi jednoduchou věc. Hodnotu sázky můžete změnit změnou počtu aktivních výherních linií nebo změnou sázky na linii. Kombinací těchto dvou parametrů můžete vsadit od 0,5 do 2250 mincí na každé zatočení. Jedná se tak o skvělý rozsah vhodný pro drobné i vysoké sázkaře. Pro zdvojnásobení celé zábavy můžete využít i turbo režim nebo režim automatické hry.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti