Menu

Magic of Oz

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Magic of Oz

Automat Magic of Oz Online Zdarma Magic of Oz je bezpochyby kouzelný výherní automat zdarma, který je schopný v jednom jediném okamžiku splnit všechna vaše přání. Navíc vám hraní tohoto výherního automatu zdarma přinese spoustu zábavy. Podle jeho názvu jistě dokážete odvodit, že je automat inspirovaný známým románem jménem Čaroděj ze země Oz. Vytvoření fantazijního světa, který byl v tomto románu popsán, je obrovskou výzvou. Vývojářská společnost Games OS se ale této výzvy nezalekla a celkový výsledek je naprosto fantastický. Grafická stránka, animace i další mediální prvky tohoto výherního automatu zdarma jsou té prvotřídní kvality a k tématu automatu se skvěle hodí.

Automat Magic of Oz Online Zdarma

 

Samotný průběh hry je pak velmi jednoduchý. Tento hrací automat zdarma totiž neobsahuje žádná složitá pravidla a řídit se tak budete pouze několika základními pravidly. K ovládání hry slouží uživatelsky přátelský ovládací panel. Vaším úkolem bude nejdříve si nastavit hodnotu sázek pomocí tlačítek + a -. Hodnota sázek se v tomto výherním automatu zdarma může pohybovat od 8 do 800 mincí. Některým hráčům může připadat, že i ta nejnižší sázka je příliš vysoká, ale pravdou je, že hraní s nižší sázkou by nemělo vůbec cenu. Ta nejlepší zábava a ty nejvyšší výhry jsou totiž spojeny s vyššími sázkami. Tento výherní automat zdarma obsahuje celkem 6 válců, které ale nejsou stejné. První válec obsahuje pouze tři symboly, zatímco ten poslední obsahuje symbolů 7. Počet výherních linií je 80.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti