Menu

Magic Forest

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Magic Forest

Automat Magic Forest Online ZdarmaMagic Forest je tím nejštědřejším kouzelným lesem, na který můžete ve světě virtuálních výherních automatů narazit. Tento velmi zvláštní les vytvořila vývojářská společnost SGS Universal. Kouzelná témata jsou ve světě online výherních automatů zdarma jedním z těch nejpoužívanějších a neoblíbenějších témat, ale ne všechny kouzly inspirované výherní automaty jsou tak vzrušující, napínavé a zábavné, jako konkrétně tento.

Automat Magic Forest Online Zdarma

 

Kvalita grafické stránky i animací výrazně ovlivňuje míru zábavnosti tohoto výherního automatu zdarma. Díky zkušenému vývojářskému týmu společnosti SGS Universal se v rámci těchto prvků v tomto výherním automatu nenachází jediná chybička. Když se na něj ale podíváte opravdu zblízka, tak zjistíte, že perfektní je i jeho systém odměn. Rozvržení výherního automatu Magic Forest je velmi prosté. Automat obsahuje celkem 5 válců se třemi řádky a 20 nastavitelnými výherními liniemi. Počet aktivních výherních linií na jedno zatočení je možné nastavit od 1 do 20. Velikost sázky na výherní linii se může pohybovat od 0,01 do 5 mincí.

Pokud pro vstup do tohoto kouzelného lesa zaplatíte tu správnou cenu, tak se budete moci jednoduše přesvědčit o jeho štědrosti. Tím nejvyšším jackpotem tohoto výherního automatu zdarma je 50 000 mincí. K mání je ale i několik dalších cen, které překračují hodnotu 1000 mincí, například výhra 5000 mincí. Systém odměn obsahuje také několik speciální funkcí. Například je zde wild symbol, kterým je andílek. Ten může měnit vaše nevýherní kombinace na výherní. Scatter symbolem je čarodějnice, která má tu moc aktivovat spiny zdarma.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti