Menu

Loot A Fruit

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Loot A Fruit

Automat Loot A Fruit Online ZdarmaVýherní automat Loot a Fruit na vás se svými symboly bude ze začátku působit poněkud podivně, ale po chvíli zjistíte, že se vlastně jedná o ukázku činností, které na vás čekají při výletních plavbách.

Automat Loot A Fruit Online Zdarma

 

Vaším cílem v tomto výherním automatu je tvořit výherní kombinace alespoň ze tří stejných symbolů. Mezi symboly patří například paní pomerančová, která vypadá velmi šťastně a na hlavně má nasazen klobouk s květinami. Dále je zde pohodový banán s vyplazeným jazykem, tlustý meloun se slunečními brýlemi, třešně, které fotí selfie a ne moc usměvavý kokos se zelenou hula-hula sukýnkou.

Všechny tyto symboly vlastně hráčům ukazují svoji vlastní osobnost, kterou zachytíte z výrazů v jejich obličeji. Automat je tak odlišný od ostatních ovocných automatů a rozhodně vás skvěle pobaví, zvláště když vám na účet připíše spoustu hodnotných výher.

Herní funkce

Před začátkem hry se v tomto výherním automatu nebudete muset věnovat nastavení výherních linií. V tomto výherní automatu se totiž výherní linie neobjevují. Výhry získáte za výherní kombinace tvořené kdekoli na válcích. Nastavit si ale můžete hodnotu vsazených mincí. Pamatujte si při tom, že čím více vsadíte, tím více také můžete vyhrát. Kdykoli během hry můžete svoji sázku upravit.

V tomto herním automatu online získáte skvělé herní zážitky. Nenarazíte zde sice na žádné wild ani scatter symboly, ale po pěti posloupných hrách bez výhry si můžete zahrát spiny zdarma.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti