Menu

Little Pigs Strike Back

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Little Pigs Strike Back

Automat Little Pigs Strike Back Online ZdarmaUž jste určitě slyšeli pohádku o třech malých prasátcích, kteří si postavili své domečky ze slámy, dřeva a cihel. Tak právě tato tři prasátka jsou zpět a přinesla s sebou tento úžasný výherní automat zdarma, aby mohla zažít další dobrodružství, a nyní máte vaši šanci na účast i vy. Tento výherní automat má 5 válců a 25 výherních linií. Mimo to, že se můžete stát součástí tohoto vzrušujícího dobrodružství, můžete si přijít i na skvělé peníze.

Automat Little Pigs Strike Back Online Zdarma

 

A aby toho nebylo málo, tak na vás čekají i napínavé bonusové funkce. Mezi ně patří například bonusové kolo se spiny zdarma, které se aktivuje expandujícím wild symbolem. Spiny zdarma vám vyplatí výhry mnohem častěji než hlavní hra a nejsou zde pouze jednou, ale hned dvakrát. Druhou bonusovou funkcí se spiny zdarma je funkce Chycen při činu, kterou spustíte scatter symbolem policejního agenta.Samotný průběh hry není vůbec složitý a rozhodně po vás nebude vyžadovat rozluštění záhady o třech prasátkách. Vaším úkolem bude zaprvé nastavit vaši sázku na výherní linii a poté už jen stisknout tlačítko SPIN. Pro zjednodušení máte k dispozici také tlačítka MAXBET a AUTOPLAY. Jste-li zkušenými hráči a máte rádi riziko, tak je vám jasné, jak jsou tato tlačítka pro získání vysokých výher v rekordně krátkém čase důležitá.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti