Menu

Little Green Man

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Little Green Man

Automat Little Green Man Online ZdarmaVýherní automat Little Green Man není žádnou malou automatovou hrou. Jedná se přímo o grandiózní výherní automat, a to ne jen díky nabídce vysokých výher. Automat Little Green Man totiž splňuje naprosto vše, co má správný výherní automat zdarma mít.

Automat Little Green Man Online Zdarma

 

Tento automat pochází z dílny vývojářské společnosti SGS Universal, která je jednou z těch nejznámějších společností v odvětví výherních automatů. A tomu naprosto odpovídá i tento výherní automat zdarma, který skvělou reputaci společnosti SGS Universal jen utvrzuje.

Podle samotného názvu automatu je jasné, že tématem tohoto výherního automatu je jedno z těch nejpopulárnějších témat, kterým jsou mimozemšťani. Podoba zelených mužíčků byla představena již za doby vlády prezidenta Roosevelta v roce 1947. Tento výherní automat zdarma je jedním z těch nejlépe vytvořených výherních automatů na trhu. Možná sice nejde o jeden z těch nejpodařenějších, co se týče volby barev, ale jeho podivný vzhled se ke zvolenému tématu hodí opravdu skvěle.

Tento úžasný výherní automat zdarma obsahuje celkem 5 válců s 25 vzrušujících výherních linií. Počet výherních linií není fixní a před každým kolem ho tak můžete upravit. Aktivní výherní linie se mohou pohybovat kdekoli od 1 do 25. Upravit můžete stejně tak i hodnotu sázky na výherní linii, která se může pohybovat od 0,01 do 5 mincí. Pokud tedy aktivujete všech 25 výherních linií s 5 mincemi na každou linii, tak celková sázka na jedno zatočení bude dělat 125 mincí. Tento úžasný výherní automat zdarma obsahuje neuvěřitelné množství nádherných symbolů. Každý z nich vám přinese jinou výhru, která je také ovlivněna hodnotou vaší sázky. Tím nejdůležitějším symbolem celé hry je samozřejmě symbol wild.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti