Menu

Greedy Servants

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Greedy Servants

Automat Greedy Servants Online ZdarmaVýherní automat Greedy Servants je nádhernou a zvláštní automatovou hrou najednou. Celý tento výherní automat je situován do prostředí jeskyně, která je domovem goblinů a na pozadí bode znít teatrální hudba. Z celkového hlediska je tento výherní automat inovativní a přenese hráče do prostředí těchto postav z pokraje společnosti, které mají zajisté nekalé úmysly. K dispozici budete mít 30 výherních linií, spiny zdarma, lepivé wild symboly a různé bonusové hry.

Automat Greedy Servants Online Zdarma

 

Tento výherní automat zdarma se vyznačuje výjimečnou grafikou. Válce jsou umístěny před vchodem do jeskyně, který je označen rozsvícenými svítilnami, popínavými rostlinami a slizem na skále. Doprovodná hudba pak celou tuto ponurou atmosféru perfektně doplňuje. Jednotlivé herní symboly pak představují různé gobliny. Například jsou to sochy goblinů, pracující goblini, goblini na zlatých mincích, atd.

Před začátkem hry si musíte určit, jak vysokou částku chcete do hraní vsadit. Rozsah sázek se pohybuje od 0,01 do 10 liber na výherní linii. Počet výherních linií je stanoven fixně a nelze ho tak měnit. Hráči si tento výherní automat mohou zahrát s 0,30 librami nebo maximálně až 300 librami na jedno zatočení.

Herní symboly

Tím nejhodnotnějším symbolem tohoto výherního automatu je goblin, který má na sobě náhrdelník z lebek. Tento symboly vám za úplnou výherní kombinaci vyplatí 500x hodnotu vaší sázky. Speciálním wild symbolem je goblin s prasečí hlavou, který funguje jako náhrada za všechny ostatní herní symboly a jako násobitel výher.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti