Menu

Golf Tour

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Golf Tour

Automat Golf Tour Online ZdarmaVýherní automat Golf Tour je hrou inspirovanou tímto elegantním sportem a je určen zvláště jeho fanouškům. Grafická stránka tohoto výherního automatu stoprocentně vytváří pravou golfovou atmosféru. Čeká na vás azurově modrá obloha a dokonale zelený trávník.

Automat Golf Tour Online Zdarma

 

Tento výherní automat obsahuje 5 válců s 5 výherními liniemi. Mezi symboly patří golfové vozíky, golfové boty, zlaté míče, vlaječky, kluby a golfové trofeje. Mimo to můžete zahlédnout i golfistu, který stojí vedle válců a čeká, až odehrajete své kolo. Na každou výherní linii musíte vsadit jednu minci, ale její hodnotu si můžete nastavit podle sebe. Každá mince může mít hodnotu od 0,03 až do 3,6, což hráčům poskytuje dostatečnou flexibilitu při nastavování sázek.

Jak vyhrát

Při hraní tohoto výherního automatu máte možnost vyhrát hned dvěma způsoby. Výherní kombinace totiž platí jak zleva doprava, tak i zprava doleva. Tento fakt výrazně zvyšuje vaše šance na získání výher.

Pro získání výher musíte spojit alespoň dva stejné symboly, nicméně platí, že čím více symbolů spojíte, tím vyšší bude hodnota vašich výher. Tím nejhodnotnějším symbolem je symbol růžového golfového klubu se třpytivým pozadím. Více výher vám v tomto výherním automatu pomohou získat i speciální scatter symboly a wild symboly. Skrytou bonusovou hrou je pak finální kolo Golf Pro Tour, do kterého se dostanete pomocí scatter symbolů.

No comments

Napsat komentář