Menu

Goldilocks

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Goldilocks

Automat Goldilocks Online ZdarmaJste-li fanoušky pohádkových výherních automatů, tak právě nyní máte vaši šanci zahrát si opravdu kvalitní a zábavnou hru. Tento výherní automat zdarma vychází z dobře známé pohádky o Mášence. Když s ní budete spolupracovat, tak zaručeně potkáte také tátu medvěda, mámu medvěda i miminko medvěda, kteří vám nabídnou opravdu sladké odměny. Vaše výhry navíc můžete v tomto výherním automatu zdarma vylepšit i pomocí úžasných bonusových funkcí.

Automat Goldilocks Online Zdarma

 

Ze všech zmíníme pouze wild symboly, funkci wild misek s kaší, Mášenčiny spiny zdarma a wild medvědy. Tento hrací automat zdarma se skládá z 5 válců a 25 výherních linií, ale opravdové vzrušení na vás čeká v jeho placené verzi. Naleznete v něm tematické symboly stejně jako číselné symboly, ale výhry na vás čekají pouze za kombinace stejných symbolů. Vyšší výhry získáte za spojení tematických symbolů a nižší výhry získáte za spojení číselných a písmenných symbolů. Rozmezí výher je opravdu široké, za výherní kombinace na vás čekají výhry od 2 do 1000 mincí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti