Menu

Golden Dynasty

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Golden Dynasty

Automat Golden Dynasty Online ZdarmaVýherní automat Golden Dynasty je automatovou hrou s tématem inspirovaným orientem. Na válcích tohoto automatu se na vás budou usmívat spousty roztomilých symbolů, které představují osoby nebo zvířata. Narazit můžete ale také na bonusové symboly, wild symboly a scatter symboly. Jemnou orientální atmosféru automatu dodá doprovodný zvuk flétny a mírumilovný pohled na tuto nádhernou orientální krajinu.

Automat Golden Dynasty Online Zdarma

 

Tento výherní automat nabízí hráčům 243 způsobů na vytvoření výherních kombinací, které nerespektují klasické výherní linie. Hráči tak mají mnohem více šancí na získání výher. Další vzrušující funkcí jsou spiny zdarma, při kterých je aktivní násobitel 5x. Dalšími speciálními funkcemi jsou stacked symboly a bonusová hra výběru z možností.

Herní symboly

Téma tohoto výherního automatu zdarma je velmi přitažlivé a poznáte ho díky všem těm čínským symbolům, které se na válcích nachází. Pozadí automatu zobrazuje nádhernou a poklidnou lagunu a i zbytek symbolů je orientovaných východně. Například je zde kreslený čínský muž a čínská žena, která má své černé vlasy spletené do drdolů. Dalšími symboly je panda a červené lampióny.

Vaše sázky se v tomto hracím automatu mohou pohybovat od 0,01 do 10,00 mincí. Celková sázka tak může dosahovat hodnoty mezi 0,50 a 500 kreditů. Mezi ovládacími tlačítky naleznete nápovědu, ve které se můžete podívat i na tabulku výplat. Zjednodušit si hraní můžete pomocí automatické hry, kdy jen musíte sledovat vaše vzrůstající výhry.

V tomto výherním automatu si můžete zahrát se symboly ve třech úrovních. Tou nejhodnotnější úrovní jsou symboly zlaté, ale existuje ještě prostřední úroveň a nejnižší úroveň symbolů, které vám nabídnou nižší výhry.

No comments

Napsat komentář