Menu

Gods Of Slots

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Gods Of Slots

Automat Gods Of Slots Online ZdarmaVýherní automat Gods of Slots je automatovou hrou, která je inspirována severskou mytologií. Severské báje a pověsti jsou plné neuvěřitelných triumfů, slávy a síly, která je kontrastem k lidské slabosti a rodinným sporům, které byly vždy velmi běžné.

Automat Gods Of Slots Online Zdarma

 

Grafická stránka tohoto výherního automatu je opravdu nádherná a tomu odpovídají i všechny herní symboly. Naprosto vše v tomto výherním automatu bylo vytvořeno velmi kreativně a automatu nechybí ani trošku napětí. I samotný hudební doprovod tohoto automatu je zábavný a skvěle toto téma doplňuje. Automat byl vytvořen v rozhraní HTML5.

Bohové v tomto výherním automatu nejsou perfektní, ale ani se o to nesnaží. Díky tomu je tento výherní automat plný lásky, akce a dramatičnosti.

Výherní automat Gods of Slots se rozkládá na pěti válcích s 9 výherními liniemi, na které si hráči mohou vsadit. Sázky je možné nastavit v ovládacím panelu, kde se nachází ovládací tlačítka k nastavení sázek. Počet výherních linií v tomto výherním automatu je fixní a nelze změnit ani počet válců. Jediná změnitelná hodnota je tak velikost sázky na výherní linii.

Speciálně herní symboly

Když hráč v tomto výherním automatu nezíská v některém kole výhru, bude zvýšena hodnota speciálního násobitele. Tento násobitel bude růst při každém posloupném nevýherním kole a použit bude u následující výhry. Jiné vzrušující speciální funkce ale v tomto automatu nečekejte. S tímto speciálním násobitelem ale dosáhnete na opravdu vysoké výhry. Jinak je automat zaměřen spíše na začátečníky, kteří hledají výherní automat plný akce.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti